Ogłoszenie

Tekst alternatywny

Wybory weszły w drugi etap.
Startują Wizard i Paula.
Więcej szczegółów, po kliknięciu w obrazek.

#1 2012-06-12 20:01:01

Green

http://img801.imageshack.us/img801/8159/admpd.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 294
Punktów :   

O ewolucjach

Ewolucja na naszym forum:

Pokemon po nauczeniu się wybranych sześciu ataków które poda Admin, Mod bądź Mistrz Gry na początku ma szansę na ewolucję. Czy pokemon ewoluuje zdecyduje odpisujący ci członek administracji.

Co dalej jeżeli pokemon ma trzecie stadium?

Wtedy te sześć ataków pozostaje i pokemon uczy się ich do liczby dwunastu czyli sześciu kolejnych ataków. Krótko mówiąc tak samo jak z pierwszą ewo tylko te ataki zostają.

A różne "drogi" ewolucji jak u Eevee?

Kiedy chcemy ewoluować np. Eevee w Umbreon'a piszemy w pierwszym poście "Chcę ewoluować Eevee w Umbreon'a, jakich ataków potrzebuje się nauczyć pokemon do ewolucji? - albo coś w tym stylu.

Jak przebiega trening?

W trening jest wpleciona ewolucja, więc jest trochę trudniej. Na początku tworzysz wątek w odpowiednim temacie i w pierwszym poście pytasz jakich ataków potrzebuje do ewolucji twój pokemon. Po czym ktoś kto może odpisywać pisze ci te sześć ataków. I ty wtedy rozpoczynasz trening dopingując swego stworka. Musisz mu pokazać atak w pokedexie i objaśnić dokładnie bo inaczej nie będzie wiedział co i jak. Nie wystarczy napisać "trenuję dalej"!

Ile razy można trenować?

Do dwóch razy na dzień.

Mój pokemon wyewoluował na najwyższe stadium, co teraz?

Jeżeli chcesz trening się jeszcze nie skończy, a twój pokemon może nauczyć się dodatkowych ataków! Po finalnej ewolucji twój pokemon może nauczyć się 6 ataków.

A co jeżeli mój pokemon nie ewoluuje?

Możesz go nauczyć (jeżeli może tyle umieć) te 12 ataków.


Wizytówka

http://www.virtuadopt.com/images/content/headshots/527.png
~ Woobat | Confusion, Gust

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plforum fishingsuperstars odzież materace hilding