Ogłoszenie

Tekst alternatywny

Wybory weszły w drugi etap.
Startują Wizard i Paula.
Więcej szczegółów, po kliknięciu w obrazek.

#1 2012-06-26 18:45:38

Green

http://img801.imageshack.us/img801/8159/admpd.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 294
Punktów :   

#1 Etap Wyborów na Mistrza Gry

Potrzebujemy drugiego mistrza gry, a więc czas na rozpoczęcie prawdziwych wyborów. Zapisało się dwoje kandydatów: Wizard i Paula. Do odpisu w pierwszym etapie macie trzy dni, a polegał on będzie na poprowadzeniu mini przygody. Musicie napisać przygodę - 2 odpisy jako gracz i 2 jako MG w schemacie ; 1.MG, 2.Gracz, 3.MG, 4. Gracz < za każdym razem piszecie wy. Do wyboru macie scenariusze:

1. Jasmine Way
Wiek: 12
Starter: Miltank
Fakty z życia;
~ Jej siostra to Whitney, liderka z Johto.
~ Od urodzenia żyła wśród Miltank'ów które wypasała odkąd pamięta.
~ Pracowała w barze mlecznym.
~ Dyskryminowana przez rodzinę po sukcesach siostry której nienawidzi.
~ Buntuje się i ucieka, nikt z rodziny się tym nie przejmuje.


2. Ray Maggio
Wiek: 15
Starter: Wurmple
Fakty z życia;
~ Pochodzi z bogatej rodziny i nigdy mu niczego brakowało.
~ Nie miał przyjaciół przez swoją arogancję.
~ Chciał jak najdłużej być utrzymywany przez rodzinę.
~ Jest płaczliwy i ma słaby charakter.
~ Jego surowy ojciec kazał mu wziąć się w garść i wrzucił go z domu z wszystkimi rzeczami potrzebnymi do podróży, kazał mu nie wracać póki nie zbierze wszystkich odznak.
~ Przypadkowo złapał Wurmple podczas rozpaczaniu nad sobą w lesie - to go podbudowało aby pokazać ojcu na co go stać.


Czy będzie drugi etap, to zależy od tego jak napiszecie ten.

Pamiętajcie! Na napisanie tego macie trzy dni.


Wizytówka

http://www.virtuadopt.com/images/content/headshots/527.png
~ Woobat | Confusion, Gust

Offline

 

#2 2012-06-26 21:24:39

Paula

http://img685.imageshack.us/img685/760/22656443.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 54
Punktów :   

Re: #1 Etap Wyborów na Mistrza Gry

wybieram przygodę numer dwa . Oto ona:

MG>Miałeś swojego pierwszego pokemona, czujesz się o wiele pewniej! Chciałeś wrócić do domu, ale przypomniałeś sobie co powiedział ci twój ojciec i przed rozpoczęciem treningu ze swoim przyjacielem sprawdziłeś go w pokedexie, po wykazaniu skanu zaczęliście trenować... po 1 godzinie treningu zmęczeni padliście przy drzewie. Bardzo świetnie się dogadujecie, Wurmple cię polubił... chciał przy tobie zostać, wszedł ci na kolana i zasnął. Niedługo po tym ty również zasnąłeś. Miałeś sen o swojej przeszłości, była ona piękna, ale też wstydliwa dopiero gdy zobaczyłeś, jak arogancki byłeś wiedziałeś co należy zrobić. Należy się zmienić. Obudziłeś się, a Wurmple jeszcze trenował. Dałeś mu trochę gruszek, które znalazłeś w plecaku i znów zaczęliście trening. Świetnie się bawiłeś.

G>-Jestem bardzo szczęśliwy mając ciebie, wreszcie nauczę się być milszy dla innych, ale ja nie wrócę do domu... po tym jak ojciec mnie potraktował to wrócę do domu dopiero, gdy stanie się coś ważnego... bardzo ważnego.-Powiedziałem do przyjaciela. On odrzekł mi:-Zrobisz jak będziesz uważał za słuszne.-Po tych słowach[przetłumaczonych przez pokedex] zaproponowałem Wurmpl'owi zabawę. Zaproponowałem chowanego.

MG>Twój przyjaciel nie lubił tej zabawy. Nagle niebo się zachmurzyło, spadł deszcz. Śmialiście się i uciekaliście przed kroplami wody, piliście ją i bawiliście się w deszczu cały dzień! Około godziny 3 nad ranem przestało padać, byliście wykończeni bardzo szybko położyliście się spać pod drzewem. Sen miałeś znów o przyszłości... lecz była ona inna, zmieniona... miałeś tam pełno przyjaciół, czyżby to była wizja, może tak by było gdybyś taki był od początku. Pomyślałeś, że teraz zawsze taki będziesz, nieważne dla kogo, czy dla człowieka, pokemona... potwora, czy innej istoty. Nie było łatwo Wurmple cię podbudowywał cały czas i pomagał ci, to był twój trening. Byłeś o wiele milszy, a Wurmple był silniejszy. Czas wyruszyć do 1 siłowni. Podróż przebiegała bezbłędnie... do czasu, na drodze stanęła ci jedna przeszkoda. Stado Beedril'i, Weedl'ów i Kakun. Byłeś zdziwiony, ponieważ one nie występują w tym regionie. Zauważył cię jeden Weedle, chciał walczyć.

G>-Chętnie zawalczę, ale jeden warunek. Jeśli wygramy, to przyłączysz się do mnie?-Spytałem. Weedle odpowiedział coś, lecz go nie zrozumiałem, lecz uznałem to za TAK. Zaczęliśmy naszą pierwszą walkę. Byłem bardzo zdenerwowany i podekscytowany. Wurmple, pewnie też się denerwował, ale stanął pewnie. Był wypoczęty, było to po nim widać. Weedle stanął w pozycji bojowej i zaatakował pierwszy...

Ostatnio edytowany przez Paula (2012-06-29 13:21:14)

Offline

 

#3 2012-06-29 11:42:10

Wizard

http://img854.imageshack.us/img854/9114/trne.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: #1 Etap Wyborów na Mistrza Gry

1:

MG: Słońce dopiero co pojawiło się na niebie, a ma już okazje do zobaczenie bardzo dziwnych scen z życia młodej dziewczyny, która przed kilkoma minutami uciekła z domu w którego murach pozostawiło wszystko i wszystkich...chociaż nie do końca. W twojej głowie panuje piekło stworzone przez myśli nie pozwalające Ci odpuścić swojej siostrze...nagle wszystko z Ciebie "wypada", a ty upadasz. Zdenerwowana powstajesz z ziemi i oglądasz się za siebie, gdzie widzisz stojąca Ponyte, która spowodowała twój upadek. Twój Milatank natychmiast złowieszczym wzrokiem popatrzył się na tego pokemona, po czym zerkną na Ciebie i staną bez ruchu.

G:-Co ty robisz? Nie wiesz, że nie podstawia się ludziom nóg? Lepiej do mnie nie podchodź.- powiedział Jasmine i zaczęła kontynuować swoją wędrówkę i rozmyślanie, które zostało brutalnie przerwane. Jednak coś jej się nie podobało i zaczęła mówić do swojego towarzysza.
-Nie wiem jak można polubić coś takiego. Przecież to nawet ładnie nie wygląda, a ludzie hodują takie istoty. Z nimi pewnie nie można nawet dobrego pojedynku stoczyć....ej!- nagle Way zorientowała się, że Miltank został w miejscu jej upadku i teraz tylko na nią patrzy bez ruchu.
-Choć tutaj Miltank, nie będziemy z nim walczyć. Mimo tego, że leżałam na ziemi przez tą Pontye to nie stoczymy pojedynku...nie patrz się tak na mnie i natychmiast wracaj.

MG: Pokemon twój posłusznie powrócił i z powrotem zaczęliście iść w stronę lasu, który znajdował się już naprawdę nie daleko, wystarczyło by trochę przyspieszyć kroku i w ciągu paru minut była byś w cieniu, lecz Miltank ciągnął Cię za nogawkę i pokazywał, że chce wrócić tam gdzie był przed chwilą. Ty jednak nie ustąpiłaś i cały czas podążałaś przed siebie. W pewnym momencie towarzysz się uspokoił. Po kilkunastu minutach wraz z swoim pokemonem stałaś o krok od lasu i w tej chwili coś się wydarzyło...wylądowałaś na ziemi po raz drugi w dniu dzisiejszym. Tak samo jak poprzednim razem sprawcą tego był Ponyte. Wręcz od razu podniosłaś się z ziemi i stanęłaś obok swojego pokemona, który był zdenerwowany tak jak i ty.

G: Jasmine patrzy na Ponyte z wściekłością w oczach, lecz nagle odwraca się na pięcie i podchodzi do kamienia na którym siada.
-Czego ty ode mnie chcesz? Pewnie boli Cię fakt, że nie zwracam uwagi na twój wygląd. Wiesz dlaczego tego nie robię? Bo jesteś brzydka! Taka jest prawda, wszyscy mówią inaczej niż ja, ale właśnie Ci wszyscy się na tym nie znają.-po tych słowach Way odwróciła się od pokemona, który spuścił głowę w dół i podszedł do dziewczyny i zaczął ją dotykać. Ona nie przejmowała się tym i nadal siedziała w tej samej pozycji, za to Miltank zaczął "mówić" coś do Ponyte.

Ostatnio edytowany przez Wizard (2012-06-29 11:42:50)


Moja Wizytówka
Pokemon nie jest niewolnikiem, lecz przyjacielem o którego trzeba dbać!

Offline

 

#4 2012-06-29 17:06:25

Green

http://img801.imageshack.us/img801/8159/admpd.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 294
Punktów :   

Re: #1 Etap Wyborów na Mistrza Gry

Paula : Co do sposobu pisania, nie mam nic przeciwko. Jednak nie spodobało mi się to że w twojej przygodzie wszystko robił MG - trening w pierwszym wpisie to totalna porażka (nie chodzi o estetykę tylko o to że jest). Picia deszczówki nie skomentuję . Podsumowując, za daleko wybiegasz w przyszłość, robisz rzeczy których może gracz by nie chciał aby jego pokemony robiły - jednak wszystko jest do naprawy.

Wizard : Trochę siódma woda po kisielu, no ale piszesz 'kolorowo' co się chwali. Pamiętaj - gracz opisuje tylko swoje zachowanie i uczucia, przypuszczenia itp. Nagle nie może się zorientować że pokemon został z tyłu. I odnotowałem takie przypadki w obydwu opisach gracza. Ta przygoda sprawiła że na mojej twarzy pojawił się uśmiech, nie wiem dlaczego mnie rozbawiła - dziwny jestem .

Więc tak, punktacja:

Pomysł:
Paula - 5 Wizard - 6
Długość odpisu:
Była identyczna, czyli obydwoje po 6.

Jednym punktem wygrywa Wizard, ale jak na razie Mistrzem Gry nie zostaje, ponieważ Paula ma szansę na rewanż. Zdecydowałem o drugim etapie w którym obydwoje napiszecie jak najwięcej danych o  pokemonach które są ukazane w kolejnym wątku: (kliknij aby wejść) . Za czyste zżynanie z portali/wiki pokemonowych, będzie kara. Prawdopodobnie utrata szansy na MG.


Wizytówka

http://www.virtuadopt.com/images/content/headshots/527.png
~ Woobat | Confusion, Gust

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plforum fishingsuperstars odzież materace hilding